Regulamin:

1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę internetową do Katalogu. Dodanie strony do katalogu jest płatne (za pomocą kodu sms) - opłata jest pobierana za rozpatrzenie wpisu (nie za dodanie do katalogu) - nie gwarantujemy dodania do katalogu jeśli Twój wpis będzie niezgodny z regulaminem. Zgodnie z art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2000 r., Nr 22, poz. 271) prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni nie przysługuje w przypadku: świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone.
Płatna jest także edycja/usunięcie wpisu do katalogu.
2. O dodaniu strony do Katalogu decyduje Redaktor, o fakcie dodania bądź odrzucenia strony użytkownik zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w zgłoszeniu strony do katalogu.
3. Nie dodajemy do Katalogu stron zawierających treści sprzeczne z prawem, nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, erotyczne oraz naruszających zasady etyczne.
4. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie, przebudowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Serwisy bukmacherskie, strony związane z zarabianiem w sieci, strony zapleczowe, MFA (stworzone tylko dla zarobku z Adsense), toplisty również nie będą akceptowane.
5. Nie dodajemy do Katalogu stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu. Nie akceptujemy również podstron. Akceptujemy subdomeny jeśli mają one inną zawartość niż domena główna.
6. Staramy się dodawać strony z dobrą zawartością - nie dodajemy stron będących kopiami innych stron, bądź stron, będących jednostronicową witryną, zapleczem służącym do pozycjonowania innych stron.
7. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany tytułu i opisu stron zgłoszonych przez zgłaszającego. Opis zgłaszanej strony powinien składać się z kilku logicznych zdań opisujących stronę, być poprawny pod względem ortograficznym oraz interpunkcyjnym. Opis powinien być unikalny.
8. Treść strony i opisu musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
9. Redaktorzy nie maja obowiązku wyjaśniać przyczyn usunięcia strony z Katalogu.
10. W przypadku wystawienia niskiej oceny zgłoszonej stronie - jesteśmy skłonni ją podwyższyć, jeżeli przy kolejnych naszych odwiedzinach na tej stronie zauważymy widoczną i pozytywną zmianę serwisu, lub strona zostanie zmieniona i poinformowujecie nas o tym.
11. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu.
12. Wszelkie uwagi, opinie, skargi itp. prosimy kierować na adres mailowy znajdujący się w polu kontakt.
13. Katalog jest stworzony na własne potrzeby i udostępniony internautom w celu pokazania ciekawych stron w Internecie - nie ponosimy odpowiedzialności za tytuł, opis oraz zawartość strony www. Właściciel Witryny publikuje materiały na stronie www na własną odpowiedzialność. Zgłoszenia przypadków naruszania prawa lub praw osób trzecich w tytule, opisie lub na stronie www prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres mailowy podany w kontakcie.
14. Użycie kodu sms nie gwarantuje dodania strony do katalogu. Jeśli będzie ona niezgodna z regulaminem wpis nie zostanie dodany, a pieniądze wydane na sms-a nie zostaną zwrócone. Jeśli strona będzie zgodna z regulaminem, jednak opis nie będzie spełniał naszych kryteriów autor wpisu zostanie poproszony o jego poprawienia.

Ochrona danych osobowych: Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Katalog stron obsługiwany przez firmę:
SiZ
ul. Halicka 30/10 85-137 Bydgoszcz
NIP 9532508123